Nieuws
Nieuws
Nieuws

Excursie Xanten klas 1VE

Op vrijdag 18 maart heeft klas 1 VE een bezoek gebracht aan Xanten. De leerlingen verplaatsten zich in de rol van stedenbouwkundigen ten tijde van de Romeinen. Zij kregen de opdracht een wervende folder voor toekomstige inwoners voor Colonia Ulpia Traiana te vervaardigen. Vele vondsten en reconstructies werden in het archeologisch park en museum bekeken. Al gauw bleek dat de Romeinen " modern " waren voor hun tijd in hun planologie en voorzieningen in een stad. " Rare jongens die Romeinen."

 

De op deze excursie naar Xanten vervaardigde folders en andere werkstukken uit de onderzoekstijd worden gepresenteerd. Dit gebeurt op donderdag 7 april van 19.15-20.30 uur tijdens een presentatieavond van 1 VE- 2 VE- 3 VE voor ouders en belangstellenden.

 

 

Om deze website optimaal te laten functioneren gebruiken wij cookies. Voor meer informatie zie ons cookiebeleid.