Nieuws
Nieuws
Nieuws

Maatschappelijke Stage klas 2

Zit uw kind in de tweede klas? Dan zal hij/zij dit schooljaar een maatschappelijke stage (MaS) gaan lopen! Tijdens de ouderavond hoort u meer over deze vorm van stage. Wilt u alvast wat lezen over de stage? Dan kunt u in de bijgevoegde nieuwsbrief de ervaringen lezen van leerlingen die afgelopen schooljaar stage hebben gelopen. De nieuwsbrief is voor de zomervakantie verstuurd aan alle organisaties die betrokken zijn bij de maatschappelijke stage. De brief is gericht aan de stage organisaties, maar ook zeker informatief voor u. Ook kunt u alvast een kijkje nemen op onze stage website: www.tcc-stage.nl

 

Hartelijke groet,

 

Loes Kiewiet

Coördinator Maatschappelijke Stage

 

Om deze website optimaal te laten functioneren gebruiken wij cookies. Voor meer informatie zie ons cookiebeleid.